Sunfarming Home Solar dla klientów prywatnych

LOGO-Home-Solar

BĄDŹ DOSTAWCĄ WŁASNEJ ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Ciebie też irytują ciągle rosnące ceny energii elektrycznej? Wyprodukuj po prostu własną energię elektryczną na swoim dachu. Nie tylko zmniejszysz koszty energii elektrycznej na długie lata, lecz także wniesiesz istotny wkład w energetyczny przełom. Państwo wspiera Cię w tej inwestycji za pomocą EEG (ustawa o energii odnawialnej). Prąd, którego nie będziesz mógł zużyć w gospodarstwie domowym, będziesz mógł przekazać do sieci publicznej po ustalonej cenie na następne 20 lat. Również w przypadku systemów magazynowania instytucja państwa wesprze Cię poprzez dotację do kosztów zakupu.


Twoje korzyści na pierwszy rzut oka


Przykład: czteroosobowa rodzina z domem jednorodzinnym

kWp instalacja PV SUNfarming
lat własny prąd (minimum)
kg oszczędności CO2
LOGO-Home-Solar

WŁASNY PRĄD Z WŁASNEGO DACHU
OPŁACA SIĘ

Home-Solar-11cent-pl-200px.png



Opinie klientów

To proste

 

Wraz z SUNfarming stawiasz na jakość i doświadczenie

LOGO-Home-Solar

Chętnie Ci pomożemy

Praca w terenie Home Solar

 

Uwe Brandt

Biuro Nord
Tel. +49 (0) 171 57 33 506
u.brandt@sunfarming.de

Gerd Schrum

Biuro Schlezwik-Holsztyn/Schalkholz
Tel. +49 (0) 172 889 42 54
g.schrum@sunfarming.de

Holger Schönherr

Biuro w Berlinie/Centrala
Tel. +49 (0) 163 33 82 440
h.schoenherr@sunfarming.de

Michael Link

Biuro w Saksonii-Anhalt/Turyngia
Tel. +49 (0) 34906 30 93 00
m.link@sunfarming.de

Heiner Kamper

Biuro Berlin/Brandenburgia I – Poczdam, Frankfurt n. Odrą, Oranienburg
Tel. +49 (0) 176 724 83 948
h.kamper@sunfarming.de

Rainer Bergholz

Biuro w Brandenburgii II – Cottbus/
Spreewald/Sprewa-Nysa

Tel. +49 (0) 157 377 45 481
r.bergholz@sunfarming.de

Torsten Koch

Biuro Cottbus II –
Schlaubetal, Spreewald

Tel. +49 (0) 151 211 68 729
t.koch@sunfarming.de

Frank Mattern

Biuro w Saksonii I –
Aglomeracja Drezno/Budziszyn

Tel. +49 (0) 162 265 92 35
f.mattern@sunfarming.de

Ina Schwedt

Biuro Schlezwik-Holsztyn/Dörpling
Tel. +49 (0) 171 889 42 54
i.schwedt@sunfarming.de

DODATKOWA USŁUGA SUNFARMING

 

 
** Kalkulator słoneczny jest dostępny tylko w języku niemieckim.