Header_Getreidefeld-haende

Nasz SUNfarmer, Twoja osoba do kontaktu

Jeżeli chcielibyście wraz ze swoją rodziną zaoszczędzić na kosztach energii i uzyskać informacje o instalacji PV na swoim dachu, skontaktujcie się z pracownikiem firmy SUNfarming w swoim regionie. Jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa usługowego lub rolnego i myślisz o własnym zasilaniu elektrycznym, nasi specjaliści ds. opracowywania projektów dla gmin i firmy chętnie pomogą Ci zredukować koszty.
SUNfarming jest specjalistyczną firmą elektryczną zarejestrowaną u operatora sieci dystrybucyjnych E.ON edis.

Erkner-720x480
Instalacje PV SUNfarming: 26,8 kWp i 8,06 kWp


centrala



Skontaktuj się z nami

Centrala

 


 do góry

Gminy



Sprzedaż
Własne zasilanie elektryczne
Gminy i rolnictwo
Przedsiębiorstwa i przemysł

 

Uwe Brandt

Biuro Nord
17087 Altentreptow
Tel. +49 (0) 171 57 33 506
u.brandt@sunfarming.de

 

Michael Link

Biuro w Saksonii-Anhalt/Turyngii
06779 Raguhn-Jeßnitz
Tel. +49 (0) 34906 30 93 00
m.link@sunfarming.de

Holger Schönherr

Biuro w Berlinie/centrala
15537 Erkner
Tel. +49 (0) 163 33 82 440
h.schoenherr@sunfarming.de

Karsten Bühring

Biuro w Berlinie
15537 Erkner
Tel. +49 (0) 3362 8859 120
k.buehring@sunfarming.de


Sven Eppinger

Biuro w Brandenburgii
15537 Erkner
Tel. +49 (0) 3362 8859 188
s.eppinger@sunfarming.de

Gerd Schrum

Biuro w Schleswig-Holstein
25782 Schalkholz
Tel. +49 (0) 172 952 69 69
g.schrum@t-online.de

Ina Schwedt

Biuro w Schleswig-Holstein
25794 Dörpling
Tel. +49 (0) 171 889 42 54
i.schwedt@sunfarming.de


do góry

Międzynarodowa


Sprzedaż Home Solar

 

Uwe Brandt

Biuro Nord
17087 Altentreptow
Tel. +49 (0)171 57 33 506
u.brandt@sunfarming.de

 

Gerd Schrum

Biuro w Schleswig-Holstein
25782 Schalkholz
Tel. +49 (0) 0172 952 69 69
g.schrum@t-online.de

Michael Link

Biuro w Saksonii-Anhalt/Turyngii
06779 Raguhn-Jeßnitz
Tel. +49 (0) 34906 30 93 00
m.link@sunfarming.de

Holger Schönherr

Biuro w Berlinie/centrala
15537 Erkner
Tel. +49 (0) 163 33 82 440
h.schoenherr@sunfarming.de


Heiner Kamper

Biuro w Berlinie/Brandenburgii I – Poczdam, Frankfurt n. Odrą, Oranienburg
15517 Fürstenwalde/Spree
Tel. +49 (0) 176 724 83 948
h.kamper@sunfarming.de

Rainer Bergholz

Biuro w Brandenburgii/Spreewald/
Sprewa-Nysa
03042 Cottbus
Tel. +49 (0) 157 377 45 481
r.bergholz@sunfarming.de

 

Torsten Koch

Biuro w Cottbus II –
Schlaubetal, Spreewald
03058 Neuhausen/Spree
Tel. +49 (0) 151 211 68 729
t.koch@sunfarming.de

 

Frank Mattern

Biuro w Saksonii, Drezno/Bautzen
02627 Kubschütz
Tel. +49 (0) 162 265 92 35
f.mattern@sunfarming.de


Ina Schwedt

Biuro w Schleswig-Holstein
25794 Dörpling
Tel. +49 (0) 171 889 42 54
i.schwedt@sunfarming.de


do góry

Międzynarodowa


Międzynarodowe

 

Alan Lawson

SUNfarming UK
Tel. +44 (0) 1837-54 595
a.lawson@sunfarming.co.uk

Sahin Balkan

SUNfarming Eurasia, Turkey
Tel. +90 212 963 0 SUN (786)
s.balkan@sunfarming.com.tr

Andreas Flörchinger

SUNfarming Europe, Romania
Tel. +40 (0) 723 272 405
a.floerchinger@sunfarming.de

Carmen Walder

SUNfarming Namibia
Tel. +264 81 1280442
c.walder@sunfarming.co.na


Jesus Mora

SUNfarming Food & Energy Venezuela
Tel. +58 (0) 424 872 0617
j.mora@sunfarming.com

Justus Simiyu

SUNfarming Kenia
Tel. +254 (0) 772 630 778
j.simiyu@sunfarming.com

Karel Jooste

SUNfarming South Africa
Tel. +27 (0) 18 294 4007
k.jooste@sunfarming.co.za

Piotr Budzyniak

SUNfarming Polska
Tel. +48 (0) 71 366 7952
p.budzyniak@sunfarming.de


do góry